Umowa na budowę chodnika w ul. Średzkiej podpisana!!!

Dziś w swarzędzkim Ratuszu Burmistrz Marian Szkudlarek w obecności Skarbnika Karoliny Dziekan i Radnego Ryszarda Dyzmy podpisał umowę z przedstawicielem firmy Budownictwo Drogowe KRUG Sp. z o.o. Sp. k na budowę chodnika w ul. Średzkiej w Paczkowie.

Dla przypomnienia w Budżecie Obywatelskim na 2017 rok wspólnie głosowaliśmy za projektem pt. Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę chodnika.

Jak pisze Radny Ryszard Dyzma: Zgłoszony a zarazem zwycięski projekt do budżetu obywatelskiego na dokumentację spowodował finał w postaci Decyzji Pana Burmistrza Szkudlarka i Rady Miejskiej o przeznaczeniu środków finansowych Gminy na realizację tej inwestycji.

Z relacji Radnego dowiadujemy się, że inwestycja powinna zostać zakończona jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia.

W związku z nadchodzącą m.in. tą inwestycja wystosowaliśmy pismo w sprawie przygotowania tymczasowego objazdu do tzw. Kolorowego Wiaduktu szczegóły tutaj

Natomiast z lektury Tygodnika Swarzędzkiego dowiedzieć się możemy że wniosek zostanie pozytywnie rozpatrzony ( na chwilę obecną tj. 20.08.2020 r. godz. 15.00 brak oficjalnego stanowiska) Szczegóły w ostatnim numerze Tygodnika tutaj