UKS Kopla Paczkowo II miejsce w Finale Wielkopolskiej Ligi Unihokeja Młodziczek

22.05.2022 r., FINAŁ WIELKOPOLSKIEJ LIGI UNIHOKEJA MŁODZICZEK.W dniu 22.05.2022 r., w Brudzewie, odbył się Finał Wielkopolskiej Ligi Unihokeja młodziczek. W turnieju uczestniczyły 4 najlepsze zespoły z Wielkopolski. Zespół UKS Kopla Paczkowo zremisował pierwszy mecz z UKS Salezjanie Poznań 7 : 7. Wygraliśmy dwa następne mecze, z UKS Radzevia Radzewo 20 : 3 i z UKS Kasztelania Brudzew 7 : 4.
O kolejności decydował bilans bramkowy. Strzeliliśmy o jedną bramkę mniej i to UKS Salezjanie Poznań wygrał cały turniej.UKS Kopla Paczkowo zajął II miejsce w Finale Wielkopolskiej Ligi Unihokeja Młodziczek ?????JESTEŚMY SREBRNYMI MEDALISTKAMI MISTRZOSTW WIELKOPOLSKI ????????
Wyróżnienia z naszych zespołów otrzymały: Julia Kocierz, Oliwia Fiszer i Lea Różańska????W najlepszej piątce turnieju znalazły się dwie nasze zawodniczki: Emilia Duszyńska i Joanna Ziętkiewicz ( zdobyła najwięcej bramek – 16) ????W naszej drużynie wystąpiły: Gabriela Dudzińska, Emilia Duszyńska, Oliwia Fiszer, Zofia Halczyńska, Julia Kocierz, Hanna Parysek, Lea Różańska, Nina Różańska, Zuzanna Woda i Joanna Ziętkiewicz. UKS KOPLA PACZKOWO ZAJĄŁ II MIEJSCE W WIELKOPOLSCE I AWANSOWAŁ DO MISTRZOSTW POLSKI MŁODZICZEK ?????