Inwestycyjne Konsultacje Społeczne w Gminie Swarzędz

Jedenaście projektów w zakresie sportu, rekreacji i zieleni zgłosili mieszkańcy, sołtysi i radni gminy Swarzędz do Inwestycyjnych Konsultacji Społecznych 2014.

Zapraszamy do głosowania na pozycję nr 11 dotyczącą Paczkowa tj: Budowa siłowni zewnętrznej (8 – 10 sprzętów fitness, 3 stoły do gier planszowych przy boisku ORLIK w Paczkowie przy ul. Dworskiej. Szacunkowy koszt 90 tys.

Każdy dorosły mieszkaniec gminy będzie mógł wybrać (i zakreślić) trzy propozycje. Trzy projekty, które uzyskają najwięcej głosów (a poparcie dla każdego z nich przekroczy 300 osób) będą przyjęte do realizacji w przyszłorocznym budżecie gminy. Gmina planuje pilotażowo na 2015 r. wydać na wybrane projekty łącznie 300 tys. złotych. Obecnie czekamy już tylko na ogłoszenie uchwały Rady Miejskiej o konsultacjach społecznych przez Wojewodę Wlkp.

Zważywszy, że liczba wszystkich wniosków jest niewielka, burmistrz Anna Tomicka zdecydowała, że wszystkie te projekty zostaną poddane pod głosowanie mieszkańców, którzy wybiorą, jakie pomysły zostaną zrealizowane w 2015 roku.

Głosować można od 1 sierpnia do 15 września. Głos można oddać za pomocą:

  • Internetu: Ankieta
  • formularzy dostępnych pod adresem Ankieta do wydrukowania, które będzie można wydrukować, wypełnić i przynieść lub przesłać do Urzędu Miasta i Gminy Swarzędzu, ul.Rynek 1, 62-020 Swarzędzu.
  • druków dostępnych w biurze podawczym Urzędu Miasta i Gminy Swarzędz, ul. Rynek 1, 62-020 Swarzędz

Zapraszamy do głosowania na pozycję nr 11!

Aktualne wyniki można śledzić tutaj.