Spotkanie Opłatkowe 2013

W dniu 13. grudnia 2013 roku o godzinie 18:00 w świetlicy Zespołu Szkół w Paczkowie odbyło się “Spotkanie Opłatkowe”. Organizatorami spotkania była pani Sołtys i Rada Sołecka wsi Paczkowo.

W spotkaniu uczestniczyli seniorzy ze wsi Paczkowo. Uczestnicy powitani zostali przez Panią Sołtys Małgorzatę Glabas-Gruszkę, Panią Dyrektor Zespołu Szkół w Paczkowie Małgorzatę Szomek oraz Pana Radnego Ryszarda Dyzmę. Padło wiele ciepłych słów, gorących życzeń świątecznych i noworocznych.

Spotkanie prowadzone było przez 3 osobowy zespół animatorów, przy muzyce i wspólnym śpiewaniu. Uczestnicy zasiedli przy zastawionym słodyczami i owocami stołach. Panie m.in. z klubu seniora “Wesoła Paczka” upiekły pyszne placki na tę okazję. Wiele osób włączyło się w organizację tego wieczoru. Po oficjalnych życzeniach przyszedł czas na dzielenie się opłatkiem i te indywidualne życzenia składane sobie nawzajem przez uczestników , sąsiadów, mieszkańców naszej wsi.

W trakcie spotkania odbyły się konkursy z wiedzy o świętach, rywalizacja na głosy oraz wspólne kolędowanie. Na koniec zaś miła niespodzianka, czyli wizyta Gwiazdora. Każdy uczestnik otrzymał mały słodki upominek.