Finał rejonu Poznań-Zachód dla zespołów unihokeja z SP w Paczkowie

W dniu 25.10.2022 r., w Stęszewie, odbył się turniej finałowy powiatu poznańskiego SZS chłopców, będący eliminacjami do Mistrzostw Wielkopolski. Uczestniczyły w nim 4 najlepsze zespoły z powiatu poznańskiego. Awans do dalszych gier, mogły wywalczyć dwie drużyny z I i II miejsca. Zespół ze SP z Paczkowa wygrał 2 mecze : ze SP z Komornik 4:2, ze SP z Radzewa 4:2 i przegrał jeden mecz ze SP ze Stęszewa 0:5. Chłopcy zagrali, w każdym meczu, na bardzo wysokim poziomie . Wszystkie mecze dostarczyły wielu emocji i były bardzo wyrównane.

Natomiast w dniu 03.11.2021 r., w Radzewie, odbył się turniej finałowy powiatu poznańskiego SZS dziewczyn, będący eliminacjami do Mistrzostw Wielkopolski. Uczestniczyły w nim 4 najlepsze zespoły z powiatu poznańskiego. Awans do dalszych gier, mogły wywalczyć dwie drużyny z I i II miejsca. Zespół ze SP z Paczkowa wygrał 3 mecze: ze SP nr 1 z Komornik 8 : 1, ze SP z Rogalinka 16:0 i ze SP z Radzewa 12:3. Dziewczyny zagrały, w każdym meczu, na bardzo wysokim poziomie. Dziewczyny zajęły 1 miejsce i awansowały do finału rejonu Poznań-Zachód?

Wyróżnienia, po każdym meczu, otrzymały: Maja Polus, Lea Różańska i Zofia Halczyńska. Do drużyny All Stars zostały wybrane Emilia Duszyńska i (MVP całego turnieju) Joanna Ziętkiewicz. W turnieju wystąpiły również; Amelia Bartocha, Gabriela Dudzińska, Oliwia Fiszer, Hanna Parysek i Sandra Walczak.

Finał Rejonu Poznań Teren – Zachód odbędzie się w Zbąszyniu.