Serce od Serca w Paczkowie

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach, które odbędą się w Świetlicy Wiejskiej w Paczkowie 14 września w godzinach 10:00 do 14:00. Celem przedsięwzięcia jest uszycie poduszek w kształcie serca dla osób zmagających się z rakiem piersi. Warsztaty są częścią projektu „Serce od serca”, który realizowany jest w wielu częściach Polski. Poduszka, która wygodnie mieści się pod pachą, może zmniejszać napięcie barku, chronić przed przypadkowymi uderzeniami, pomagać w łagodzeniu obrzęku. Ta poduszka, to także symbol naszego wsparcia. Proszę podziel się odrobiną swojego czasu i stwórz serduszkową poduchę z myślą o osobie, która walczy z rakiem. Wszystkie wykonane poduszki trafią na oddział Wielkopolskiego Centrum Onkologii w Poznaniu oraz innych szpitali. Z uwagi na szacunek do pacjentów poduszki przekazywane są przez lekarzy i tak też będzie w tym przypadku 😉 Gwarantujmy ze swej strony wszelkie materiały niezbędne do wykonania poduszek, potrzebujemy jednak Twoich rąk do pracy;) Dołącz do Nas;) i spędź sobotni czas udzielając się charytatywnie na rzecz innych.

Zapisy nie są wymagane lecz warto dać o sobie znać (może być SMS), aby lepiej zorganizować spotkanie w Paczkowie. Sołtys Małgorzata Glabas-Gruszka tel. 518 559 926

Więcej informacji o akcji: www.serceodserca.pl www.powiat.poznan.pl


7 lipca 2019 roku kilka pań z naszej miejscowości uczestniczyło w Warsztatach na poznańskiej Cytadeli organizowanych przez Powiat Poznański i kawiarnię Umberto. Poniżej kilka zdjęć z tego wydarzenia.