Dzień Kobiet pełen inspiracji

W dniu 8. Marca spotkaliśmy się po raz kolejny z okazji Dnia Kobiet .

Tym razem jednak w wyjątkowej scenerii – w naszej paczkowskiej Świetlicy Wiejskiej. Panie z Wesołej Paczki udekorowały stoły własnoręcznie wykonanymi kolorowymi koszyczkami.

Spotkanie przy kawie i ciastku rozpoczął Radny Ryszard Dyzma, składając wszystkim paniom, życzenia z okazji ich święta. Każda pani otrzymała piękną różę .

Następnie odbyły się warsztaty prowadzone przez Paulinę Kurniczak, która opowiedziała o kolorach, o ich symbolice, wpływie na nastrój i na kobiecą urodę. Zdradziła nam, co w stroju i postawie przyciąga wzrok i w jaki sposób odciągnąć uwagę patrzącego od naszych, za zwyczaj wyimaginowanych, niedoskonałości.

Praktyczny pokaz sposobu wiązania “Apaszka każdej kobiecie urody doda” zaprezentowała Pani  Małgorzata Pawlik prowadząca klub Wesoła Paczka w Paczkowie. Nasze panie  chętnie testowały nowo zdobyte umiejętności i świetnie sprawdziły się w roli modelek. Każdą stylizację  nagradzano oklaskami.

Na koniec, budząca największe  zainteresowanie, prezentacja dodatków.  Nie tylko apaszka każdej kobiecie doda urody,  mogą być to kolorowe rajstopy,  buty, nietypowe wiązany krawat lub musznik, ciekawy pasek, rękawiczki we wzory. Dodanie nawet do codziennego ubrania kolorowego akcentu np. samodzielnie zrobionego naszyjnika, pozwoli nadać indywidualny charakter każdemu strojowi.

Było to inspirujące spotkanie, które upłynęło w wesołej atmosferze .