Konkurs – Zbiórka Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego

Zespół Szkół w Paczkowie serdecznie zaprasza mieszkańców Paczkowa i okolic do włączenia się w akcję Zbiórki Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego

  • Zespół Szkół w Paczkowie bierze udział w konkursie, którego celem jest zbiórka Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego.
  • Do zużytych urządzeń zaliczyć można każde urządzenie dostępne w domu. Nie ważne, czy to będzie kalkulator, stara gra komputerowa czy odkurzacz. Rzeczy, które nie są już użytkowane, a których nie wiadomo jak się pozbyć.
  • Nagrodzone zostaną szkoły, które zbiorą najwięcej Zużytych Sprzętów Elektrycznych i Elektronicznych.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się 1 czerwca 2015 r.

Zbiórka:

  • Zebrane elektro – śmieci należy przynosić w wyznaczonym dniu tj. w każdy poniedziałek do szkoły, między godziną 8:00 a 10:00 i zostawiać w portierni
  • Wielkogabarytowe elektrośmieci (np. pralka, lodówka) – będą odbierane bezpośrednio ze wskazanego miejsca. Termin odbioru zostanie ustalony z odpowiednim wyprzedzeniem. Osoba oddająca zużyty sprzęt, otrzyma Kartę Przekazania Odpadów, na podstawie której będzie zaliczona masa odpadów do konkursu. Kartę należy dostarczyć do szkoły w Paczkowie, zostawiając w portierni.

    Wszelkie pytania dotyczące konkursu oraz odbioru elektro-śmieci z posesji, należy kierować do koordynatora konkursu na terenie Zespołu Szkół w Paczkowie – p. Agnieszka Łuszczek, tel. 061 815-74-45.