Recital Kabaretowy Artura Andrusa

Zapraszamy na Recital Kabaretowy Artura Andrusa!

Recital odbędzie się 21 kwietnia 2013 roku o godzinie 19:00 w holu Gimnazjum nr 3 w Swarzędzu na os. Czwartaków 1.
Sprzedaż biletów od 21 marca w cenie 25 zł. do nabycia w Ośrodku Kultury w Swarzędzu od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00.
Inne terminy po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr (61) 65 10 219.

Artur Andrus to artysta multimedialny. Na co dzień redaktor trójkowej „Powtórki z rozrywki”, legendarny gospodarz spotkań kabaretowych w warszawskiej „Piwnicy pod Harendą”, co jakiś czas konferansjer różnych imprez kabaretowych, a poza tym poeta, piosenkarz, dziennikarz, autor książek, tekstów piosenek, bajek, artysta kabaretowy, komentator „Szkła kontaktowego”, Mistrz Mowy Polskiej…

Myśliwiecka to nazwa ulicy w Warszawie, przy której znajduje się radiowa „Trójka”, i tytuł płyty, na której Artur Andrus śpiewa swoje piosenki. Głównie kabaretowe, pisane do programów telewizyjnych i na potrzeby występów estradowych. Są wśród nich zarówno takie, które są już znane („Ballada o Baronie, Niedźwiedziu i Czarnej Helenie”, „Cieszyńska”), jak i takie, które znane dopiero będą (pieśń „Dam ci ptaszka” wykonywana przez Chór Męski im. Franka Szwajcarskiego, czy punkowo ? skinowa „Glanki i pacyfki”).

W Koncercie promującym album „Myśliwiecka” znajda się nie tylko utwory z płyty ale również anegdoty, komentarze i wiersze napisane ze swoistą finezją i szczyptą pobłażliwej ironii – oczywiście jak najpiękniejszą polszczyzną.

Arturowi Andrusowi towarzyszy czterech muzyków:

Wojciech Stec  – piano
Łukasz Poprawski – saksofon
Łukasz Borowiecki – kontrabas
Paweł Żejmo – perkusja

www.arturandrus.art.pl
Źródło: Materiały promocyjne.